המלצות מתלמידים

בוגרי קורס בוטיק ממליצים:

“השתתפתי השנה במחזור הראשון של אקדמיית בוטיק טאטו. הקורס היה מושקע, מקצועי, מקיף ומעניין. נהנתי מכל רגע והכרתי אנשים מדהימים שהפכו לחברים טובים. הצוות המוכשר היה קשוב לכל תלמיד ועזר בכל בעיה שנתקלתי בה, גם מעבר לשעות הקורס ואפילו אחרי סיום הקורס. היה לי ממש קשה לעזוב, אז נשארתי! והיום אני חלק מצוות בוטיק טאטו.” (מיכל צ’רבין, מקעקעת בסטודיו בוטיק, קישור לתיק עבודות: מיכל קעקועים)

 

“סטודיו כמו משפחה, עם יחס אישי!
מלווים ועונים על כל הצרכים של כל אחד בצורה אינדיווידואלית וממנפים ועוזרים גם לאחר הקורס 🖤🙏🏻” (טימותי, מקעקע בסטודיו Skinks בירושלים. קישור לתיק עבודות: טימותי קעקועים בירושלים)

 

אחרי חיפושים ולבטים של בערך שנתיים.. חיפשתי לא מעט אחר מקומות שמכשירים מקעקעים חדשים היו הרבה הצעות אבל אף אחת מהן לא דיברה אליי לא במחיר ולא במה שהם הציעו לי.
אצל עידו באמת נתנו מחיר נוח למה שהוא מציע, מקצועי ברמה הכי גבוהה שיש, מדבר בגובה עיניים ובאמת רצה שנצא מהקורס הזה עם כל הידע שאפשר לרכוש בשלושה חודשים ושכן לא יחסר לנו כלום גם אחרי שהקורס נגמר הוא נתן הרגשה שהוא תמיד בשבילנו גם שנגמר.
באמת ממליצה בחום ושלא יחשבו פעמיים ללכת למקום אחר.. כי אין כזאת מקצועיות בשום מקום אחר! (בר נחמיאס, מקעקעת בסטודיו פרטי. קישור לתיק עבודות: בר קעקועים )

 

כשחיפשתי מקום ללמוד לקעקע, היו לי כמה אופציות…
כשבחנתי את היתרונות והחסרונות הבנתי למה אני רוצה ללמוד בבוטיק טאטו!!
הגעתי למקום שהוא משפחה, צוות של מקעקעים אלופים !!!
האפשרות לקבל ידע נרחב, החל מלימודי רישום ועד לביצוע ופרסום העבודה שבוצעה…
הזכות ללמוד מכמה מקעקעים ולא ממקעקע אחד, לקחת קצת ידע מכל מורה ולאגד הכל לעצמי, לרכישת כלי העבודה שיעזרו לי להתפתח ולצמוח בתוך עולם שלם ורחב של אנשים מוכשרים…קיבלתי את כל מה שהייתי צריכה במסגרת הקורס ואף לאחר סיומו, ממשיכה להגיע , לצפות וללמוד מהאלופים שנמצאים תחת השם “בוטיק טאטו” !! בחסות המאסטר התותח עלללללל עידו בוטבול 🔝🔝🔝🔝🔝 (נטלי בר-פרו, מקעקעת בסטודיו פרטי. קישור לתיק עבודות: נטלי קעקועים )

 

היי שמי אודי הרוש מקעקע מנס ציונה למדתי בבוטיק טאטו ואני חייב פשוט חייב!!!! להמליץ בחום על הצוות המנצח שבזכותם כיף לי לקום בבוקר ולעשות את מה שאני אוהב. לא יכולתי לבקש יותר טוב, וזה לא רק במהלך הלימודים זה לאורך כל הדרך אז תודה רבהה לכם .
ומי שמתכוון ללמוד את המקצוע פשוט תחסכו זמן,תלכו ישר לטובים ביותר. (אודי הרוש, מקעקע נס ציונה. קישור לתיק עבודות: אודי הרוש קעקועים )

 

“ללא ספק הקורס הכי מקצועי והכי רחב שקיים. מעבר לטכניקה, נלמדים בו דברים שהכרחיים בכניסה לעולם הקעקועים. והכי חשוב, הצוות הכי חם ואכפתי שיש!”
( הילה שמואלי, מקעקעת ובעלת סטודיו Mad Trip בבת ים. קישור לתיק עבודות: קעקועים בבית ים )